Ege Orman Vakfı gönüllü toplantısına, EXPO 2020 İzmir Çalışma Grubu Başkanı Çağrı Gruşçu konuk oldu. Ege Orman Vakfı gönüllülerine EXPO 2020 çalışmaları ile ilgili bir sunum yapan Gruşçu, desteklerinden dolayı Ege Orman Vakfı"na teşekkür etti.Ege Orman Vakfı gönüllü toplantısına, EXPO 2020 İzmir Çalışma Grubu Başkanı Çağrı Gruşçu konuk oldu. Gruşçu yaptığı sunumda 2020 EXPO temasının "Daha iyi bir dünya için yeni yollar ve herkes için sağlık" olduğunu hatırlatarak, "EXPO dünyanın kültür, tarih, eğitim buluşmalarıdır. Fikirler, kültürler ve dünyanın geleceği için projeler sergilenir. Çalışmalarımızda sivil toplum etkinliklerine, üniversite ve meslek odalarımızın desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kapsamda konuyla ilgili halkı bilinçlendirmek için sunumlar yapıyoruz" dedi. 


İzmir'in, EXPO düzenleyen 67. şanslı kent olmayı hedeflediğini söyleyen Gruşçu, "Şu ana kadar EXPO'lar 600 milyon ziyaretçi çekmiş, yapıldığı kentleri birer marka haline getirmiştir. İzmir olarak gücümüzü tüm dünyaya göstermeliyiz. Halkımızın bunu sahiplenmesini bekliyoruz" dedi. İzmir Kent Konseyi'nin EXPO 2020 İzmir Çalışma Grubu üyelerine ve Ege Orman Vakfı'na teşekkür eden Gruşçu, sivil toplum anlamında gönüllülük esasıyla yapılan çalışmalara tüm katılımcıları davet etti.

Ege Orman Vakfı Eğitim ve Gönüllü Sorumlusu Yasemen Bilgili, verdiği bilgiler için Çağrı Gruşçu'ya teşekkür etti.

One Response so far.

  1. Adsız says:

    Çağrı Guruşçu Expo için uzun yıllardan çalışan bir isim. 2015 exposu için yaptığı çalışmaları yakından takip ediyordum. Son derece başarılı ama sanırım yeterince yetki verilmiyor. Verilirse izmir için başarılı çalışmalar yapar.

Leave a Reply

Düşüncelerinizi bekliyoruz... Linki paylaşın, tüm İzmir yorumlasın...